KULISY

KULISY NAGRAŃ I MAKING OF

KNAPEK MEDIA

Przedstawiamy kulisy pracy naszego zespołu. To tutaj możesz zobaczyć z jakim zaangażowaniem, pasją, determinacją, organizacją i uśmiechem pracujemy aby Twoje nagrania wyszły perfekcyjnie.

   MAKING OF – CHORWACJA

OPIS:

Już wkrótce…

#KnapekMedia #MakingOff #Realizacja

   MAKING OF – WERONIKA

Teledysk do piosenki Dom na wyspie Serc powstawał w kilku lokacjach przez kilka kolejnych dni. Kręciliśmy min. w opuszczonej fabryce, nad jeziorem, w ogrodzie, w lesie a także w basenie! Podwodne ujęcia uzyskaliśmy dzięki uprawnieniom jakie posiada reżyser planu 🙂 Sami zobaczcie efekty.

#KnapekMedia #MakingOff #Realizacja

   MAKING OF – BIESIADELLA

OPIS:

Już wkrótce…

#KnapekMedia #MakingOff #Realizacja

   MAKING OF – MUZYCZNE WĘDRÓWKI

Program Muzyczne Wędrówki prowadzone przez Bernadetę Kowalską, w których zabieramy Was w wędrówkę po muzycznych szlakach, na których spotkamy wiele interesujących utworów. Każdy odcinek to odrębna podróż- raz bliska, a raz długa.
Widzowie mają możliwość poznania nowych miejsc oraz niezwykłych wykonawców, którzy na zaproszenie Bernadety pojawiają się w odcinku

#KnapekMedia #MakingOff #Realizacja

   MAKING OF – Z całego Serca życzę Ci

To Program tworzony przez widzów i dla widzów, którzy za jego pośrednictwem mogą przesyłać muzyczne pocztówki, dedykacje, przepiękne życzenia w dniu urodzin imienin czy jubileuszy.
Możecie również zaprosić gwiazdę Śląskiej sceny muzycznej na swój jubileusz! My to nagramy a wy będziecie mieć wspaniałą pamiątkę

#KnapekMedia #MakingOff #Realizacja

Jesteśmy Bezkonkurencyjni

Podobają się Tobie Nasze Realizacje?